• Odwiedziło nas: 196810 osób
Bettiny, Konrada

Bieżące ogłoszenia

Jesteś tu: » Strona główna » Bieżące ogłoszenia

Raport z przeprowadzonej ewaluacji znajduje się na stronie www.npseo.pl (Przedszkola- wybrać swoją placówkę).

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE SKŁADANIA DEKLARACJI  WYCHOWANIa PRZEDSZKOLNEGO PRZEZ  DZIECI JUŻ UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA

Dzieci już uczęszczające do przedszkola w roku szkolnym 2017/2018 będą przyjmowane na nowy rok szkolny 2018/2019 automatycznie, na podstawie składanych przez rodziców pisemnych deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, najpóźniej do 21 lutego 2018 r. tj. na 7 dni przed rozpoczęciem rekrutacji na wolne miejsca.

Niezłożenie w tym terminie pisemnej deklaracji będzie uznawane za brak woli rodziców, by dziecko uczęszczało do tego przedszkola w roku szkolnym 2018/2019

Druki deklaracji do pobrania u nauczycielek grup.

Złożenie wypełnionej deklaracji u nauczycielek grup.